Escort strasbourg 1kuss.de quotisexe.com allkiss.net

Hizmetlerimiz

Çocuk oyun meslek atölyemiz

 • Çocuk Oyun Meslek Atölyemiz

  6 farklı meslek atölyesi olan alanımızda 3-12 yaş arası çocuklarımıza 1,5-2 saate yakın bir zamanda oyun oynayarak meslekleri tanıtıyoruz. Özel olarak hazırlanmış mekanımızda çocuklarımız için tasarlanmış kostümlerle doktor,aşçı,arkeolog, polis, mühendis ve astronot olarak öğretmenlerimiz eşliğinde çocuklarımızın hayal dünyasını geliştirmek için oluşturulmuş senaryolarımızla doyasıya eğleniyorlar. Siz değerli ebeveynlerimiz renkli cafemizde otururken mekanımızdaki her atölyede olan kamera sistemimi ile kendi telefonlarınızdan çocuklarınızı izleyebileceksiniz.

  Çocuklar hep birlikte hem doya doya eğleniyor hem de yepyeni şeyler öğreniyor. Zoobezoo, çocuklarımızın hem motor becerilerini hem de fiziksel ve sosyal becerilerini geliştirerek, seçim yapma özgürlüğünü elde ettiği, yaratıcılığını kullandığı, oynadığı ve ürettiği bir çocuk şehridir. Çocuklar denesin, keşfetsin, sosyalleşsin, eğlenerek öğrensin ve sağlıklı bir şekilde gelişsin diye kurulmuş bu çok özel sıcacık yuvamıza bekliyoruz.

  Workshop Atölyelerimiz

  Atölyemizde çocuklarımızın kişisel ve sosyal gelişimlerini sağlamak için birbirinden farklı bir çok öğretici aktivite dersleri yapılmaktadır. Pilates, yoga, resim atölyesi, kukla showları, kostüm partileri, yaratıcı drama, sihirbazlık kursları, zumba dersleri, ingilizce saati gibi bir çok aktivite minik çocuklarımız için özel öğretmenlerimiz eşliğinde gerçekleşmektedir.
  Önceden belirlenen haftalık programlarla gerçekleşen aktivitelerimizde çocuklarımızın hem motor hem de fiziksel becerilerini arttırmayı hedefliyoruz.

  Renkli Cafemiz

  Alanımızda siz değerli anne ve babaları da unutmadık. Çocuklarınız ister çocuk oyun meslek atölyesinde ister soft play alanımızda ya da workshop atölyemizde eğlenirken ebeveynlerimizde özel mutfağımızda hazırlanan lezzetli yemeklerimizi tadabilir veya sıcak çay ve kahvelerini yudumlarken dinlenebilirler. Mekanımızdaki açık alanda bulunan top havuzunda yada kapalı alanımızda bulunan oyun alanında çocuklarınız oynarken, her lokasyona yerleştirilmiş kameralardan çocuklarınızı izleyebilirsiniz.
  Zoobezoo hem çocuklara hem de ebeveynlerine özel olarak tasarlanmış bir aile-çocuk kafesidir. Antalya’da bir ilk olarak oluşturulmuş kafemize her zaman bekleriz.

  Özel Konsept Partiler

  Mekanımızda siz değerli misafirlerimizin özel partilerini unutulmaz kılmak için tasarlanmış orgazinasyonlarda yapılmaktadır. İster kapalı alanımızda ister açık alanımızda sizi ve misafirlerinizi inanılmaz bir parti organizasyonu ile karşılıyoruz. Mekanımızı konseptinize uygun olarak tasarlıyor size uygun lezzetli menüler ve süpriz etkinliklerle size ve misafirlerinize unutulmaz bir anı bırakıyoruz. Doğum günü partileri, diş buğdayı, babyshower, özel 5 çayı etkinlikleri vb organizasyonlarda yanınızda olmaktan mutluluk duyarız.